Horecamakelaar Logo

Beleggingspand in het centrum van Alkmaar!

€ 675.000,-
Status
Beschikbaar
Type
Beleggingspanden

Te koop bij Van Alkemare: Beleggingspand (in verhuurde staat) in het centrum van Alkmaar.


Het pand

Het betreft een beleggingspand waar momenteel een horecazaak in gevestigd is. Het betreft een ruimte op de begane grond en heeft een oppervlakte van ca. 197 m². Het pand is inpandig en in zeer goede staat. In 2024 is het geheel verbouwd. Onlangs is er een nieuwe voorpui geplaatst met daarin openslaande deuren.


Huidige huurder

De huidige huurder exploiteert hier een Georgisch restaurant, waarbij authentieke gerechten gecombineerd worden met de bekende Georgische gastvrijheid. De onderneming beschikt ook over een terras pal tegenover de zaak met ca. 40 zitplaatsen.


Huurovereenkomst & VVE

Het betreft een huurovereenkomst van 5+5 jaar, die is ingegaan op 1 mei 2024. Momenteel wordt er een huurprijs betaald van € 4.616,83 excl. btw per maand. Het betreft een appartementsrecht en er is een actieve VVE. 


Bestemming

Dit pand staat in de gemeente Alkmaar en valt onder het bestemmingsplan Binnenstad Zuid en Oost. Het betreft hier een enkelbestemming gemengd.


Locatie

Dit pand bevindt zich in het historische centrum van Alkmaar, dat ook wel bekendstaat als "de Oude Stad". Dit sfeervolle en goed bewaarde stadsdeel is een ware toeristische trekpleister, waar bezoekers een reis terug in de tijd maken. Met zijn schilderachtige grachten, eeuwenoude monumenten, authentieke winkels en gezellige hofjes, biedt de Oude Stad een unieke blik op de rijke geschiedenis van de kaasstad.


De omliggende grachten zijn in de zomer gevuld met plezierbootjes en in de directe omgeving is een breed scala aan horeca en detailhandel te vinden.


Toerisme

De aantrekkingskracht van deze locatie wordt bevestigd door recente cijfers. Het aantal toeristische bezoeken aan Alkmaar is in 2024 met maar liefst 39% gestegen tot 4.000.000, waarmee de stad de snelste groeier van Nederland is en nu in de top tien van best bezochte steden staat. Deze populariteit, die ook blijkt uit een hoog aantal herhaalbezoeken, wordt toegeschreven aan de unieke combinatie van de historische binnenstad en een succesvolle citymarketingstrategie.


Details

- Vraagprijs onroerend goed: € 675.000,- k.k. 

- Huuropbrengst: € 55.401,96 excl. btw per jaar

- Overname: In overleg

- Totale bedrijfsoppervlakte: Ca. 197 m²


Waarom investeren in een horeca beleggingspand?

1. Langdurige huurcontracten: Lange huurtermijnen en een hoge mate van huurdersloyaliteit bieden zekerheid voor de toekomst.

2. Stabiele huuropbrengsten: Een investering die zorgt voor een betrouwbare en constante stroom van huurinkomsten.

3. Strategische locaties: Horecapanden op A-locaties garanderen een hoge zichtbaarheid en constante aantrekkingskracht.

4. Waardeontwikkeling: Profiteer van de potentie voor waardestijging van het vastgoed op een populaire locatie.

5. Diversificatie van portefeuille: Verlaag uw totale beleggingsrisico door uw portefeuille te spreiden met solide horeca vastgoed.


Wilt u beleggen in hartje Alkmaar? Neem contact met ons op voor een bezichtiging of meer informatie!

Contactpersoon
Van Alkemare Horecamakelaardij
Reageer direct
Deel dit object:

Financieel

Inventaris / Goodwill
Op aanvraag
Inventaris / Goodwill prijs
Op aanvraag
Onroerend Goed
Koop
Onroerend Goed prijs
€ 675.000,-
Onroerend Goed BTW belast?
Niet van toepassing
Op afbetaling mogelijk?
Nee
Omzet indicatie
Op aanvraag
Lease contracten?
Nee
Reden verkoop
Op aanvraag
Mogelijkheid pand te kopen
Nee

Bijzonderheden

Ligging
Op aanvraag
Bouwjaar
Op aanvraag
Jaren in bezit
Op aanvraag
Energieklasse
Niet van toepassing
Aantal werknemers
Op aanvraag
Verplichtingen
Nee
Vergunningen
Nee
Bestemmingsplan
Horeca
Uitbreidingsmogelijkheden?
Nee
Woning aanwezig?
Nee
Groeimogelijkheden?
Nee
Parkeerplaatsen
Nee
Openingstijden
Op aanvraag

Inrichting

Volledige eigendom inventaris?
Ja
Totaal oppervlakte (m2)
Op aanvraag
Oppervlakte keuken (m2)
Op aanvraag
Oppervlakte restaurant + café (m2)
Op aanvraag
Aantal tafels binnen
Op aanvraag
Aantal stoelen binnen
Op aanvraag
Terras aanwezig?
Nee
Aantal hotelkamers
Op aanvraag
Gokautomaat?
Nee
Electra NEN keuring?
Nee
Gas NEN keuring?
Nee