Informeer naar prijs
Vraagprijs inv/gw op aanvraag

  • Huurbedrag: Per maand
  • Soort:
  • Inventaris / Goodwill: Koop
  • Onroerend goed: Huur
  • Aantal zitplaatsen: 100
  • Terras: Ja
  • Aantal zitplaatsen terras: 60
  • Referentie: HorecaKas

Omschrijving

Breda is een bourgondische stad met dit bourgondisch restaurant op een A-locatie. Het centrum van Breda is ‘booming’! Dat bewijzen de vele horecabedrijven daar met ieder zijn eigen specialiteit, zoals ook dit bedrijf.

Het horeca- en winkelaanbod in Breda is groot, het bezoekersaantal ook. Als winkelstad en zeker ook als uitgaansstad lokt Breda mensen van heinde en ver.

De kaart van dit restaurant omvat diverse voor-, hoofd- en nagerechten, cocktails en diverse dranken. Alles gebaseerd op de bepaalde formule.

Voor de bereiding van de gerechten heb je geen chef-kok nodig, sterker nog, iedereen kan het leren. Hierdoor heb je niet per sé hoge personeelskosten, zoals in heel veel restaurants wel het geval is.

De prijzen zijn betaalbaar en dus concurrerend. Ondanks dat wordt een goede en gezonde omzet en winst gemaakt.

I.v.m. de discrete aanbieding graag contact 

Kenmerken

  • Brouwerijverplichtingen: Nee
  • Automatenverplichtingen: Nee
  • Personeelsverplichtingen: Nee
  • Leasecontracten: Nee
  • Muziekovereenkomst: Nee
  • Woning aanwezig: Nee

Makelaar

Makelaar profielafbeelding
Adri Kas 0649111649
info@horecakas.nl https://www.horecakas.nl/ Bedrijf : HorecaKas Makelaardij Bij HorecaKas en MKHoreca ben je verzekerd van een persoonlijke aanpak die gebaseerd is op een heldere visie. Dat is de waarborg voor een verkoop of een koop waar je nog lang met plezier aan terug zult denken!