Heereplein 15, 4941 DD Raamsdonksveer, Nederland
  • Huurbedrag: Per maand
  • Adres: Heereplein 15, 4941 DD Raamsdonksveer
  • Soort:
  • Inventaris / Goodwill: Koop
  • Onroerend goed: Huur
  • Prijs onroerend goed: € 3.000,00
  • Aantal zitplaatsen: 70
  • Terras: Ja
  • Aantal zitplaatsen terras: 50

Omschrijving

Sfeervol en goedlopend horecabedrijf in een fraai hoekpand op een toplocatie met een zonovergoten terras voor de deur. Wat wil een ondernemer nog meer? Niet veel meer denken wij.

LOLA is een bedrijf wat haar oorsprong heeft in 2012 maar sinds 2019 in de huidige hoedanigheid bestaat. Bij LOLA staat gastvrijheid, gezelligheid en kwaliteit bovenaan. Eten, drinken, borrelen, feesten en vergaderen bij LOLA kan het allemaal! Alle producten worden vers gemaakt in de -van alle gemakken voorziene- keuken of juist achter de custom made counter, het hart van de zaak. LOLA is een begrip in Raamdonksveer en omstreken!

Ten tijde van de grote verbouwing in 2019 is alles vernieuwd en is er een moderne industriele en zeer sfeervolle en gezellige horecazaak ontstaan. Alles past perfect bij elkaar en is tot in de puntjes verzorgd. De nieuwe ondernemer hoeft geen enkele investering te doen om dit succesvolle bedrijf voort te zetten de komende jaren.

Wij zijn op zoek naar een horecaondernemer(-s). Ondanks dat we kunnen zeggen dat de omzet dik in orde is, liggen er nog kansen voor de nieuwe ondernemer(-s) in de verruiming van de openingstijden. Dit is natuurlijk een keuze en geen must.

Contactpersoon: Ivo Mermans   Tel: 076-5230060   E-mail: breda@hormax.nl

Kenmerken

  • Oppervlakte keuken (m2): 23 m²
  • Oppervlakte verkoopruimte (m2): 129 m²
  • Brouwerijverplichtingen: Nee
  • Automatenverplichtingen: Ja
  • Personeelsverplichtingen: Ja
  • Leasecontracten: Nee
  • Muziekovereenkomst: Nee
  • Woning aanwezig: Ja

Bekijk op de kaart

Makelaar

Makelaar profielafbeelding
Hormax Horecamakelaars
info@hormax.nl http://www.hormax.nl Bedrijf : Hormax Horecamakelaar Hormax Horecamakelaars is in 2003 opgericht en heeft kantoren in Breda, Tilburg, ’s-Hertogenbosch, Nijmegen en Rotterdam. Daarvóór waren een aantal makelaars al actief onder een andere naam. We kunnen dus bogen over enorm veel ervaring, hetgeen nu een vereiste is gezien de complexiteit die vaak optreedt bij een verkoop of aankoop van een horecabedrijf. Jaarlijkse scholing en afstemming van contracten op de laatste wetten, maken van ons een volwaardige partij in de wereld van de horecamakelaardij. In Brabant heeft Hormax jaarlijks het grootste aanbod van te koop staande horecabedrijven en is mede daardoor het meest betrokken bij verkoop –of aankooptransacties binnen de horeca. Mocht u op het punt staan om een horecabedrijf te verkopen of te kopen, dan komen we graag vrijblijvend met u in contact om u onze diensten aan te bieden.
Menu