Op aanvraag
- Inventaris / Goodwill: Koop
- Onroerend goed: Huur
- Prijs onroerend goed: € 2.910,00
- Terras: Ja
Omschrijving
De Onderneming
Dit goedlopende restaurant bestaat al geruime tijd en is daarmee stabiel en toonaangevend in de Zaanstreek. Het is centraal gelegen op een drukke locatie midden in het centrum van Zaandam. De sfeervolle zaak beschikt over een speelse maar praktische en overzichtelijke indeling én een fijn terras (direct grenzend aan een druk horecaplein) met voldoende zitplaatsen. In de directe omgeving is ruim voldoende parkeergelegenheid te vinden (zowel betaald als gratis). Een populaire en goedlopende zaak die zó voort te zetten is, maar ook voldoende ruimte bied voor nieuwe ideeën of concepten. Dit alles gelegen op een zeer gewilde locatie waar niet snel iets te koop komt.
De onderneming is uitermate winstgevend en hierdoor zéér interessant te noemen. Natuurlijk biedt deze succesvolle onderneming ook nog voldoende uitdagingen om de reeds uitstekende (!) omzet te verhogen, denk hierbij aan uitbreiding van de openingstijden.
Redenen dat deze onderneming zo interessant is:
– De relatief lage huurprijs is bijzonder aantrekkelijk te noemen, zeker wanneer deze wordt afgezet tegen de omzet;
– Alles in eigendom: geen brouwerijverplichtingen of (dure) leasecontracten;
– Unieke locatie midden in het centrum van Zaandam.
Overname & Huur
Vraagprijs Goodwill & Inventaris op aanvraag
Huurprijs € 2.910,= per maand excl. BTW
Openingstijden
7 dagen per week mogelijk (zowel overdag + avond)
Bijzonderheden
Het betreft hier een onderneming die volop in beweging is en aan de weg timmert. Op verzoek van ondernemers staat de zaak in de “stille verkoop”! Uitsluitend aan serieuze kandidaten met aantoonbare middelen zal in overleg informatie worden verstrekt. Telefonisch kan helaas geen info worden verstrekt. Uiteraard bent u voor een persoonlijk gesprek van harte welkom.
Afspraak maken
Dat kan uiteraard altijd met alberssales Horecamakelaars
Ronald Albers
06 2340 2420
info@alberssales.nl
Kenmerken
- Totale oppervlakte (m2): 150 m²
- Brouwerijverplichtingen: Nee
- Automatenverplichtingen: Nee
- Personeelsverplichtingen: Nee
- Leasecontracten: Nee
- Muziekovereenkomst: Nee
- Woning aanwezig: Nee
- Jaren in bezit: 25
Makelaar
