Eglantierlaan 179, 7329 AP Apeldoorn, Nederland
  • Huurbedrag: Per maand
  • Soort:
  • Onroerend goed: Huur
  • Prijs onroerend goed: € 2.146,00
  • Terras: Nee

Omschrijving

Deze casco horecaruimte biedt een unieke kans voor ondernemers die willen profiteren van een strategische locatie aan de buitenzijde van winkelcentrum De Eglantier.

De gevel is grotendeels van glas en is maar liefst circa 12 meter breed wat zorgt voor een prachtige zichtlocatie.

Met een oppervlakte die voor diverse doeleinden kan worden gebruikt. Maar die met name zeer geschikt is voor een nieuw fastfoodconcept. Naast deze locatie zit een New York Pizza en daarnaast een Charly. Alle andere vormen van fastfood zouden een prachtige aanvulling zijn.

Winkelcentrum De Eglantier heeft onlangs een renovatie ondergaan. Waardoor het niet alleen een frissere uitstraling heeft gekregen. Maar ook meer ruimte biedt voor diverse winkelactiviteiten. De locatie, nabij de Jumbo, staat garant voor een constante stroom van passerend publiek. Daardoor vormt het de perfecte plek voor het opbouwen van een bloeiende onderneming.

Kijk voor meer foto’s en informatie op www.horecapachter.nl

Kenmerken

  • Brouwerijverplichtingen: Nee
  • Automatenverplichtingen: Nee
  • Personeelsverplichtingen: Nee
  • Woning aanwezig: Nee

Bekijk op de kaart

Makelaar

Makelaar profielafbeelding
Horecapachter 06-15048789
Roelof@horecapachter.nl http://www.horecapachter.nl Bedrijf : Horecapachter Horecapachter is, ondanks dat de naam misschien anders suggereert, in de basis ‘gewoon’ een horecamakelaar en aangesloten bij de Vakgroep Makelaars Horeca. De bij de V.M.H. aangesloten horecamakelaars zijn gespecialiseerd in alle aspecten rondom het kopen en verkopen van horecabedrijven. Binnen de V.M.H. zijn wij verantwoordelijk voor de regio’s Gelderland, Overijssel en een groot deel van Utrecht. Omdat er regelmatig overleg plaatsvind en er veel contact is tussen de aangesloten horecamakelaars kunnen wij als regionale zelfstandige horecamakelaar landelijke dekking aanbieden. Als horecamakelaar bemiddelen wij in het aan- en verhuren van horeca-, recreatie- en leisure bedrijven. Maar daarnaast heeft Horecapachter zich gespecialiseerd in het vinden van de juiste pachter voor uw bedrijf. Door jarenlange ervaring binnen de horeca- , leisure- en recreatiesector weten wij eigenlijk altijd wel de juiste kandidaat te vinden die bij u en bij uw onderneming past. Wij zijn geheel zelfstandig. Wij gaan dan ook verder dan anderen om de juiste match te vinden! De makelaar voor de regio’s Gelderland Overijssel en groot deel van Utrecht inclusief de stad Utrecht.